مدیریت کانال تلگرام و پیج اینستاگرام
  • ۱۸:۰۸:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
  • بازدید: 6859

شرکت رکسان وب با گرد هم آوری تیمی خلاق، مسلط به فنون و شیوه های بازاریابی و تبلیغات شبکه های مجازی و متخصص در زمینه تولید محتوای جذاب برای شبکه های اجتماعی اقدام به مدیریت کانال تلگرام و پیج اینستاگرام برای مجموعه کسب و کارهای تجاری کرده است.

شرکت رکسان وب با گرد هم آوری تیمی خلاق، مسلط به فنون و شیوه های بازاریابی و تبلیغات شبکه های مجازی و متخصص در زمینه تولید محتوای جذاب برای شبکه های اجتماعی اقدام به مدیریت کانال تلگرام و پیج اینستاگرام برای مجموعه کسب و کارهای تجاری کرده است.
طبق توافق طرفین تعداد مشخصی پست روزانه مطابق با نوع فعالیت شما در کانال و پیج شما قرار خواهند داد. پیدا کردن مطالب، تصاویر متناسب با نوشته و تمامی کار های طراحی و گرافیکی آن به عهده ما خواهد بود. تیم حرفه ای رکسان وب مسلط به فنون و شیوه های بازاریابی بوده و با استراتژی خاص خود اعضای کانال تلگرام و پیج اینستاگرام را متناسب با نوع حرفه شما افزایش می دهد. کلیه اعضاء اضافه شده به کانال یا پیج های درخواستی کاملا فعال، واقعی و ایرانی خواهند بود.
برای ارائه خدمات بر روی کانال های تلگرام می بایست یکی از اعضای تیم رکسان وب جزو ادمین های کانال بوده و تا زمان اتمام کار، حالت public قرار داشته باشد.
شرکت کلیه حقوق مادی و معنوی کاربران را محترم شمرده و در قبال اطلاعات کاربران خود را مسئول می داند.

نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید:


امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت