طراحی سایت پزشکان
  • ۱۱:۲۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
  • بازدید: 4156

طراحی سایت براي پزشكان به جهت معرفي پزشک، تخصص، مهارت و سوابق كاري وی امری ضروري ست. کلینیک های پزشکی، درمانگاه ها و بیمارستان ها با داشتن امکاناتی همچون تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.طراحی سایت ویژه پزشکان توسط تیم رکسان وب انجام می شود.

جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات بهتر، نیازمند سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه ،نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و ... مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی سایت مختص حرفه ی پزشکی از آن بهره مند گردند.
طراحی سایت برای پزشکان، باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به سایت یک پزشک باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند. طراحی سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند.
امکان ثبت ژورنال های پزشکی در سایت، مقالات و اخبار روز دنیای پزشکی با قابلیت دسته بندی موضوعی پزشکی نیز میتواند در بهتر شدن سایت کمک نماید.
پایه ی طراحی سایت باید بر اساس موتور های جستجوگر گوگل باشد تا کاربران در موضوعات مختلف بتوانند سایت را پیدا نمایند.

هر سايت پزشكي حداقل باید خدمات  زير را به بازديدكنندگان خود ارائه دهد:

معرفی پزشک
مقالات
گالری تصاویر
تماس با پزشک
اخبار پزشکی روز
قسمت سوال از پزشک با قابلیت پاسخگویی آنلاین و نمایش برای عموم
تعيين وقت قبلي به صورت آنلاين
نمایش آدرس دفتر و شعب توسط گوگل مپ (کروکی آنلاین)
بخش اختصاصی برای مدیریت منو ها، لینک های مفید، لینک همکاران
و ...نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید:


امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت