هاست لینوکس
  • ۰۸:۵۶:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۸
  • بازدید: 4437

هاست لینوکیس معمولی برای وب سایت هایی مناسب است که با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور دارند و همچنین وب سایت های خود را با زبان PHP,HTML,CSS (وردپرس,جوملا و… ) و… برنامه نویسی کرده اند و هاست لینوکی پربازدید برای سایت هایی پیشنهاد می شود که دارای بازدید و ترافیک بالایی هستند و برای ثبت اطلاعات نیاز به فضای زیادی دارند.

هاست لینوکیس معمولی برای وب سایت هایی مناسب است که با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور دارند و همچنین وب سایت های خود را با زبان PHP,HTML,CSS (وردپرس,جوملا و… ) و… برنامه نویسی کرده اند.اگر وب سایت شما وب سایتی با بازدید بالا می باشد، می توانید از سرویس هاست لینوکس پربازدید خرید کنید، همین طور اگر شما برای ثبت اطلاعات خود نیاز به فضای زیادی دارید، می توانید یک هاست لینوکس استاندارد + هاست دانلود و آپلود خرید کنید.
قابل به ذکر است که هاست لینوکس ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد. هاست لینوکس در مقابسه با هاست ویندوز از سادگی و قدرت بالایی برخوردار است. اما از مزیت هاست لینوکس ویژه نسبت به هاست لینوکس معمولی استفاده بیشتر از منابع ram و cpu سرور و استفاده از وب سرور لایت اسپید است. همچنین در این سرویس Gzip فعال می باشد. سرور های این نوع سرویس، همگی در بستر شبکه ای دیتا سنتر هاست ایران در داخل ایران میزبانی می شوند و از کنترل پنل cpanel استفاده می شود و وب سرور آن لایت اسپید می باشد.

نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید:


امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت