طراحی سایت آزمایشگاه
  • ۱۰:۲۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۰
  • بازدید: 3877

طراحی سایت آزمایشگاه تشخیص طبی با داشتن امکانات منحصر به فرد با نهایت دقت و ظرافت انجام شده تا افراد مراجعه کننده به این وب سایت هر چه بهتر با خدمات آزمایشگاه مورد نظر خود آشنا شوند...

طراحی سایت آزمایشگاه تشخیص طبی با داشتن امکانات منحصر به فرد با نهایت دقت و ظرافت انجام شده تا افراد مراجعه کننده به این وب سایت هر چه بهتر با خدمات آزمایشگاه مورد نظر خود آشنا شوند.

طراحی سایت آزمایشگاه  یکی از مناسبترین روش های اطلاع رسانی می باشد که می توانید به سادگی آزمایشگاه و امکانات وهمچنین فعالیت های انجام شده درآنجا را به عموم و متخصصین مورد نظرتان معرفی کنید، همچنین جهت ارائه اطلاعات ، مدارک و نتایج آزمایش بیماران خود دیگر نیازی به چاپ و ارسال نتایج آزمایش کاغذی که هزینه بر است وجود ندارد.

 لازم به ذکر است با داشتن این طراحی سایت کاربران شما و پزشکان ایشان می توانند به سادگی به نتایج آزمایشگاهی خود دسترسی داشته باشند بدون اینکه زمان وهزینه ای صرف کرده باشند مخصوصا این دسترسی برای مراجعه کننده ای که مجبور است مسافت طولانی را طی کند بسیار مفید بوده وهمچنین شایان ذکر است دسترسی به این وب سایت از تجمع مراجعه کنندگان به صورت حضوری در مرکز فعالیت شما بسیار کاسته می شود .این برنامه با توجه به نوع سفارش و آزمایشگاه سفارشی سازی می گردد .

بخش های اطلاع رسانی سایت

-      صفحه اصلی 

-      معرفی آزمایشگاه 

-      تماس با ما ، همراه با فرم تماس با ما

-      اخبار آزمایشگاه

-      مقالات پزشکی

-      بانک اطلاعات بیماری ها

-      سوالات متداول

نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید:


امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت