قوانین و ضوابط کاربران و مشترکان خدمات رکسان وب

شرکت رکسان وب به جهت ارائه هر چه بهتر خدمات خود به مشتریان، قوانین و ضوابط خود را اعلام می دارد و کارفرما موظف به رعایت این قوانین می باشد.

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت رعایت آنها ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری خواهید کرد.

1_ کلیه سرویس های شرکت رکسان وب می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد:
•قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
•استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
•استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
•اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
•انتشار اکاذیب علیه دیگران
•کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
•سایت های فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
•سایت های مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آلمان، انگلستان، هلند، آمریکا و کانادا)
ارایه سرویس به وب سایت های با محتوی مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.
2_شرکت رکسان وب تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت، دامنه و سایر خدمات، محرز و مشخص شده باشد. بنابراین، اطلاعات نهایی ثبت نامی در سایت، به منزله مالک سرویس ها، خدمات و محصولات خریداری شده اعم از هاست، دامنه، طراحی وب سایت و … می باشد.
بنابراین در صورتی که مشتری برای خرید سایت، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت  نام نماید، مجموعه تدبیر وب مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده مالک سایت می باشد.
خواهشمند است دقت لازم را در این زمینه مبذول نمایید، چراکه این قانون برای کلیه خدمات و محصولات مجموعه تدبیر وب صادق می‌باشد. لذا در تکمیل اطلاعات کاربری در زمان خرید محصولات و خدمات کمال دقت را بنمایید.
3_ در صورت ثبت دامنه، تا یکسال امکان جابه جایی وجود ندارد. پس از دوره یکساله و تمایل کاربر به جابه جایی، با پرداخت هزینه ترنسفر، امکان جابه جایی دامنه وجود دارد.
4_ از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا شرکت رکسان وب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد.
5_ مشتری موظف است رمز دامنه و هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید دامنه و هاست به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.
کلیه فایل های درون شاخه اصلی سایت قابل مشاهده و دسترسی برای عموم می باشد، از قراردادن فایل های خصوصی مثل بانک اطلاعاتی در این شاخه خود داری فرمائید.
6_ مطابق با این قرار داد، کارفرما متعهد می شود مطابق با نیاز پیمانکار در تهیه و تحویل عکس، کاتالوگ، فرآیندها، اطلاعات علمی و فنی مربوطه و دیگر نیازمندی ها مانند: آرم شرکت، رنگ های سازمانی و ….. به منظور طراحی وب سایت اینترنت حداکثر همکاری را به عمل آورد .
7_ آموزش کارفرما: پس از اتمام و تحویل پروژه به کارفرما، پیمانکار موظف می باشد آموزش های لازم ، جهت تولید محتوا و مدیریت وب سایت را به کارفرما آموزش دهد .
8_ در صورت بروز مشکل در شکل ظاهری وب سایت بر اثر دخالت کارفرما در طراحی و برنامه نویسی وب ، پیمانکار هیچ گونه مسئولیتی در قبال باز سازی و تصحیح قالب ، رنگ بندی و مواردی از این قبیل نداشته و در صورت بروز این گونه مشکلات طبق تعرفه و خارج از مبلغ قرارداد هزینه مربوطه اخذ خواهد شد .
9_ فروشگاه ها و سایت هایی که خدمات خود را در ازای دریافت وجه ارائه میدهند باید نماد اعتماد الکترونیکی نیز دریافت کنند.
10_ سایت های خبری و فروشگاه ها باید حتما در ستاد ساماندهی وبسایت های ایران ثبت شوند.


نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید:


امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت